Дрогобицький ліцей посів І місце у рейтингу шкіл Львівщини за результатами ЗНО-2018

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року .

Як і минулого року Дрогобицький ліцей при Дрогобицькому педуніверситеті посів ПЕРШЕ місце у рейтингу шкіл Львівської області.

У рейтингу ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2018 року Дрогобицький ліцей посів 77 місце і є єдиним загальноосвітнім навчальним закладом Дрогобича, Стебника та району, який увійшов у список кращих 200 шкіл України (https://osvita.ua/school/rating/61682/)

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали випускники шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Рейтинг минулого року дивіться за посиланням .

Вам буде цікаво