Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка приєднався до флешмобу на підтримку випускників #ЩастиНаЗНО!

Дрогобицький університет вже в друге долучається до флешмобу на підтримку випускників #ЩастиНаЗНО!
Знову, тому що зовнішнє незалежне оцінювання відбувається щороку! В останні два роки через пандемію Covid-19 процес складання ЗНО супроводжується спеціальними протиепідемічними заходами, що лише додає хвилювання. Часто зайвий тиск створює близьке оточення, батьки та вчителі, постійно наголошуючи на важливості майбутніх іспитів. Надмірний стрес не приносить користі ні іспитам, ні здоров’ю підлітків.
Всеукраїнський щорічний флешмоб #ЩастиНаЗНО має на меті знизити тиск напруги, підбадьорити, мотивувати випускників та всіх, хто складатиме ЗНО цього року. В соціальних мережах активні громадяни викладають відео, фото та розповідають про свій досвід випускних іспитів, показують лайфхаки підготовки та бажають молоді: “Щасти на ЗНО!”.