Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка долучився до всесвітньої ініціативи ErasmusDays 2023!

11 жовтня 2023 року в актовій залі головного корпусу університету відбувся захід присвячений ErasmusDays. Організатором заходу виступив відділ міжнародних звʼязків. Основною метою заходу було інформування студентів та науково-педагогічних працівників про основні напрямки проєктної діяльності офісу Erasmus.
З привітальним словом до студентів звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної та інфомаційної діяльності Ігор Гриник, який коротко розповів про основні напрямки міжнародної діяльності та парнерів університету.
Окрім цього, студенти мали можливість поспілкуватися зі студентами нашого університету, які зараз реалізують академічну мобільність у Австрії, Польщі, Бельгії та Німеччині. Студенти підготували короткі виступи, презентації та відео звернення, на яких поділилися своїми емоціями та враженнями від навчання в європейських навчальних закладах. Без сумніву, кожен у залі надихнувся розповідями, які були емоційними та захопливими! Також на зустрічі були присутні учасники, які уже завершили свою академічну мобільність. Вони змогли поділилися досвідом та дати корисні поради щодо підготовки та участі програмах Erasmus+.
Щиро дякуємо усім студентам за присутність.
Будьте сміливі та відкривайте для себе світ разом з Erasmus Office та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка.

Вам буде цікаво