Дрогобицькі студенти формували професійні компетентності у Лєгніце

Впродовж 4 – 6 листопада 2019 року група з дванадцяти студентів різних спеціальностей (соціологія, інформатика, математика, економіка, трудове навчання, історія) Дрогобицького університету перебувала у Вищій професійній школі імені Вітелона в Лєгніце у межах програми обміну студентами. Вони працювали спільно з такою ж кількістю польських студентів. Супроводжували їх доцент кафедри правознавства, соціології та політології Оксана Зелена та доцент кафедри всесвітньої історії Ірина Лозинська. З польського боку організатором програми була доктор Беата Скварек, якій успішно вдалося втілити спільну з професором Світланою Щудло ідею. Тематика заходів стосувалася підготовки студентів до виконання професійних ролей на сучасному ринку праці. Цей візит реалізований завдяки фінансовій підтримці партнерського навчального закладу та Міністерства освіти Польщі в рамках проекту «Дидактична ініціатива досконалості».

Програма зустрічі передбачала заходи як у навчальному закладі, так і у Легніцькій спеціальній економічній зоні (Legnicka Specjalna Strefa). Формуванню професійних компетентностей студентів сприяли численні майстер-класи, тренінги, зокрема: «Компетентності як старт успішної кар’єри», «Самопрезентація», «Плануй свою кар’єру».

Дрогобицька делегація мала змогу ознайомитися з навчальним закладом, його лабораторіями, бібліотекою, спорткомплексом, особливостями навчального процесу.

Третього дня була проведена підсумкова наукова конференція, на якій виступили доцент Ірина Лозинська з доповіддю «Загрози молоді на ринку праці» та доцент Оксана Зелена – «Здобуття «soft skills» для успіху в житті та кар’єрі».

Неймовірна дружня атмосфера, захоплюючі завдання, спільні частування сформували неоціненний досвід для української та польської молоді.

Дрогобицька делегація висловлює щиру подяку ректорату Вищої професійної школи імені Вітелона в Лєгніце за теплу зустріч, чудові умови навчання та перебування, змістовну програму, фінансову підтримку та сподівається на продовження співпраці.

Вам буде цікаво