Досягаймо досконалості разом: майстер-клас від колег Львівської політехніки

Скажіть мені і я забуду.

Покажіть мені і я запам’ятаю.

Дайте можливість обговорити і я зрозумію.

Дайте можливість навчити іншого

і я досягну досконалості.

Конфуцій

Кафедра фізики та інформаційних систем продовжує серію зустрічей – знайомств зі специфікою роботи та підготовки фахівців ІТ-галузі. І сьогодні нам у цьому допомагали колеги зі Львівської політехніки: доценти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, кандидати технічних наук Анна Шілінг та Ольга Трач.

Прочитаймо епіграф до цієї замітки і даймо для себе відповідь на запитання: «Де ми? На якому рівні пізнання цього світу?» Якщо хочеш досягти успіху у будь-якій сфері діяльності пройди шляхом зростання, який пропонує мудрий Конфуцій! Нинішні наші гості, молоді викладачі, доценти Ольга Трач та Анна Шілінг (остання ­– випускниця нашої кафедри), готові ділитися знаннями і набутими вміннями не тільки зі своїми студентами, але і з нашими, а навіть викладачами.

Інтерактивні методики застосування методології SCRUM дозволяють не тільки знайти підхід до студентів, але і їм самим навчитися взаємодіяти у команді, визначити ролі кожного у роботі над спільним проектом. Просування свого проекту у соціальних мережах не менш важливе. Для успішного поступу сьогодні мало запропонувати продукт чи послугу, – треба йти з нею до споживача туди, де він зараз перебуває у віртуальному світі сучасного цийрового суспільства. Хто знає шляхи і оволодіє інструментами ефективної взаємодії, лише той стане успішним!

Відкриті лекції і майстер-класи колег-викладачів, які стали популярними у час дистанцій­ного навчання, розширюють горизонти всіх учасників таких онлайн-зустрічей: і студентів, і викладачів. Дякуємо нашим гостям з Львівської політехніки Анні Шілінг та Ользі Трач за цікаві і змістовні доповіді. Маємо надію, що така практика взаємообмінів практичними знаннями буде тільки розширюватись у майбутньому. До зустрічі онлайн, до зустрічі у навчальних лабораторіях!