ДОРОГІ НАШІ МАТЕРІ!

 

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Мамині ніжні руки пригортають нас, надаючи найперше відчуття захисту і спокою. Її мудрі слова підтримують нас протягом життя. Її погляд завжди надає нам відчуття впевненості в своїх силах і в своєму майбутньому. Матусині сльози спонукають нас змінюватись та ставати кращими, а серце бере на себе тяжкість наших випробувань і робить їх вдвічі легшими. Кожному з нас є за що вибачитися перед мамою і є за що їй подякувати. Кожному з нас потрібно усвідомити, що без матері ніколи не буде продовження життя. Тому варто хоч на мить зупинити бурхливий ритм свого життя та задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу людину. Варто піднести наших матерів до небес і возвести для них такий пам’ятник, щоб увесь світ схилився на коліна, возвеличувати її і в свята, і в будні. Нехай Вона буде щасливою. Адже доки в нас є матері, то ми ще діти. Цінуймо кожну мить! Бо завжди не вистачить одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі…

Низький уклін і щира подяка Вам, наші Матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних та близьких, для нашої країни. Дякуємо за Вашу материнську любов, що є для нас пожиттєвим оберегом, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти, за підтримку та турботу.

Міцного Вам здоров’я, життєвої енергії, сили у виконанні материнського обов’язку. Нехай Всевишній береже Ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода.

Доземний Вам уклін, дорогі Матері!

Надія СКОТНА,

ректор, професор

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors