Доценти кафедри практики англійської мови – постійні учасники вебінарів компанії Clarivate

26 – 27 лютого 2022 року представники кафедри практики англійської мови Роман Вишнівський, Галина Дучимінська, Анна Погоріла, Галина Ступницька та Ольга Сеньків взяли участь у серії вебінарів, які провела компанія Clarivate.

Вебінари були присвячені можливостям референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією та оновленій платформі Web of Science. Під час вебінарів розглядали питання створення акаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів із Web of Science, сайтів журналів, онлайн-бібліотек, Google Scholar тощо. Особливо пізнавальною і цікавою виявилася інформація про оформлення та переоформлення статей за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™.

Бажаючих ознайомитися зі змінами, що відбулися у новому інтерфейсі Web of Science, експерти компанії Clarivate запросили на онлайн-демонстрацію відпрацювання алгоритму ефективної роботи у цьому інтерфейсі. Було розглянуто можливості кабінету користувача, схеми пошуку робіт за вказаною темою, можливі помилки та шляхи їх уникнення. У межах теми лектори детально проаналізували розподіл документів за роками, цитування та h-індекс; з’ясували, чим корисний аналіз цитування та що таке пов’язані записи; ознайомили з можливостями безкоштовних публікацій і виданнями, у яких варто публікувати результати наукових досліджень.

Після проходження вебінарів учасники отримали електронні сертифікати про участь.

Вам буде цікаво