Доценти кафедри математики та економіки – члени журі Відкритого обласного математичного фестивалю

31 жовтня 2022 року в Дрогобицькому ліцеї відбувся Відкритий обласний математичний фестиваль. На захід були запрошені освітяни з Харківщини, очільник Департаменту освіти і науки Львівської області Олег Паска, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи ЛОДА Ірина Сислюк, директорка КЗ ЛОР «Львівська обласна академія наук» Іванна Бородчук, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч та начальник відділу освіти Віталій Вовків.

У фестивалі взяли участь сім команд: Бориславської ЗЗСО №3 та №4, Бориславського ліцею, Козівського ОЗЗСО-ліцею, Меденицької СЗШ, Сколівської академічної гімназії, Стебницького ліцею №7, Стрийської ЗОШ №5 ім. В. Стасюка.

Доценти кафедри математики та економіки Юрій Галь, Тарас Війчук і Юрій Матурін були запрошеними у журі фестивалю. За результатами напруженої боротьби І місце здобула команда Бориславського ліцею. ІІ місце виборола команда Сколівської академічної гімназії. На ІІІ місці – Бориславська ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 та №4.

Дякуємо директорці Дрогобицького ліцею Ользі Заяць за запрошення та багаторічну співпрацю з університетом і факультетом.