»

Доцентки кафедри порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов долучилися до роботи вебінару

Доцентки кафедри порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов Галина Пристай, Оксана Савченко та Оксана Сторонська взяли участь у вебінарі «Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote», проведеному в online-форматі за допомогою платформи WEBEX.

Під час заходу фахівчиня з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics Ірина Тихонкова розкрила широке коло питань, зокрема про можливості і функції референт-менеджера EndNote, оформлення статті за допомогою Cite While You Write, корегування тексту рукопису відповідно до формату обраного видання за допомогою програмних засобів тощо. Значна увага приділялася покроковим інструкціям роботи з названими програмними продуктами, створення аккаунтів, наповнення бібліотеки через імпорт записів із Web of Science, сайтів журналів, онлайн-бібліотек, Google Scholar.

Участь у вебінарі підтверджувалася сертифікатами.