Доцентка Наталія Кантор – учасниця Українсько-німецького бізнес-форуму

24 жовтня 2023 року у Берліні пройшов VI Українсько-німецький бізнес-форум, організаторами якого виступили Асоціація торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Східний комітет німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft) та Німецько-Українська торгово-промислова палата (AHK Ukraine) у співпраці з Кабінетом Міністрів України, UkraineInvest і Посольством України у ФРН.

Відкрили захід Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Шостий Німецько-український економічний форум проходить під гаслом «Відновлення, розумне зростання та безпека». Під час Форуму відбувся «Діалог міністрів» за участю віце-канцлера, міністра економіки Федеративної республіки Німеччини Роберта Габека та першого віцепрем’єр-міністра, міністра економіки України Юлії Свириденко – панелі на теми: «Німецько-українські ділові відносини: стратегії поглиблення співпраці та розумне зростання», «Сучасні виклики та шляхи їх вирішення у сфері реконструкції та відновлення» і «Безпека в Україні – економічне співробітництво у воєнний час».

Онлайн участь, у цьогорічному форумі прийняла доцент нашого університету, фахівець в галузі комерційного (господарського) права Наталія Кантор, оскільки є дуже важливим тримати руку на пульсі всіх подій пов’язаних з питаннями реалізації міжнародного досвіду у сфері комерційного права.

В панельних дискусіях, відбувалося жваве обговорення  особливостей окремих різновидів договорів, поняття недоговірних зобов’язань, правового регулювання підприємництва, напрацювання навичок тлумачення господарських норм, їх застосування при вирішенні конкретних практичних задач (казусів) не лише юристами, а й безпосередніми учасниками цих правовідносин –  представниками бізнесу. Загалом, онлайн участь прийняло більше 600 гостей зі всієї України та Німеччини.

Нинішній німецько-український економічний форум став важливим етапом напередодні міжнародної конференції з відновлення України “Recovery Ukraine”, яка запланована на червень наступного року в Берліні.

У заключному слові організатори Форуму подякували всім учасникам та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Вам буде цікаво