Доцентка Наталія Кантор – учасниця І Форуму з трудового права

8 листопада 2022 року доцентка кафедри історії України та правознавства Наталія Кантор взяла участь у роботі І Форуму з трудового права. Захід було ініційовано Асоціацією правників України, всеукраїнською громадською організацією, заснованою у 2002 році, що об’єднує понад 6 тисяч юристів у сильну, впливову професійну правничу спільноту України.

Спікерами заходу виступили: заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна, секретар комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту ветеранів Микола Бабенко, Голова Національної служби посередництва та примирення Дмитро Кухнюк, суддя Верховного суду України Ольга Ступак. Проблемні питання трудових відносин, зокрема, особливості дистанційної роботи, простою, сумісництва, призупинення трудового договору, а також відповідальності за колабораційну діяльність в умовах воєнного стану потребують додаткових роз’яснень, тому викликали жваві дискусії. Ґрунтовними також були доповіді щодо візіонерського бачення та подальшого розвитку трудового законодавства, а також основних тенденцій вирішення трудових спорів і показників діяльності судової системи в умовах війни.

У заключному слові організатори Форуму подякували всім членам Асоціації за донати, частину з яких буде передано на підтримку військових, та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Вам буде цікаво