Меню

«

»

Доцентка кафедри історії України та правознавства – учасниця Харківського міжнародного юридичного форуму

main-logoДоцентка кафедри історії України та правознавства Наталія Кантор взяла участь у роботі VIІ Харківського міжнародного юридичного форуму (23-29 вересня 2023 року). Це єдина подія правничого спрямування, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про проведення Харківського міжнародного юридичного форуму» від 19 вересня 2018 р. № 656-р, має загальнодержавне значення та проводиться спільно Міністерством економіки України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Основними завданнями Форуму організатори вважають формування моделі постійної взаємодії академічної спільноти, громадських об’єднань, бізнесу та влади з найбільш актуальних питань юридичної науки та практики в умовах глобалізаційних викликів; визначення пріоритетних напрямів  роботи у сфері модернізації наукових досліджень; забезпечення запровадження новітніх передових технологій вищої школи та дослідницької діяльності; закріплення за Форумом статусу центру міжнародного співробітництва у сфері правознавства.

Офіційне відкриття відбулося 23 вересня 2023 року, участь у Форумі у якості експертів взяли представники 30-ти країн, зокрема США, Франції, Німеччини, Італії, Данії, Норвегії, Литви, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, тощо. Серед панельних дискусій найбільш актуальними були: сталість у перехідний період: корпоративну солідарність; захист жертв війни в Україні; Україна-ЄС: проблеми та напрями адаптації фінансового законодавства (Вороновські читання); проблеми адаптації кримінального законодавства України до acquis communautaire Європейського Союзу; Україна на шляху до членства в ЄС: виклики та перспективи; обговорення моделей співпраці вітчизняних правничих шкіл із зарубіжними партнерами в умовах війни в Україні.

У заключному слові організатори Форуму привітали усіх учасників з прийдешнім професійним святом-Днем юриста та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Відео про роботу форуму можна переглянути за покликанням.