Доцентка кафедри історії України та правознавства – учасниця VI Харківського міжнародного юридичного форуму

Доцентка кафедри історії України та правознавства Наталія Кантор взяла участь у роботі VI Харківського міжнародного юридичного форуму (4 – 7 жовтня 2022 року). Це єдина подія правничого спрямування, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про проведення Харківського міжнародного юридичного форуму» від 19 вересня 2018 р. № 656-р, має загальнодержавне значення та проводиться спільно Міністерством економіки України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Офіційне відкриття відбулося 4 жовтня 2022 року. Участь у Форумі в якості експертів взяли представники 30-ти країн, зокрема США, Франції, Німеччини, Італії, Данії, Норвегії, Литви, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, тощо. Серед панельних дискусій найбільш актуальними були: сталість у перехідний період: корпоративна солідарність; захист жертв війни в Україні; Україна-ЄС: проблеми та напрями адаптації фінансового законодавства (Вороновські читання); проблеми адаптації кримінального законодавства України до acquis communautaire Європейського Союзу; Україна на шляху до членства в ЄС: виклики та перспективи; обговорення моделей співпраці вітчизняних правничих шкіл із зарубіжними партнерами в умовах війни в Україні.

У заключному слові організатори Форуму привітали всіх учасників із професійним святом Днем юриста та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.