»

Доцентка кафедри історії України та правознавства – учасниця конференції Асоціації адвокатів України

Адвокатка, к.ю.н., доцентка кафедри історії України та правознавства університету Наталія Кантор 9 лютого взяла участь у конференції з сімейного права, організованій Асоціацією адвокатів України. Серед спікерів – представники законодавчої гілки влади, судді різних інстанцій, представники державних органів, провідні адвокати, правники, науковці.

Учасники обговорили найактуальніші питання сьогодення, зокрема: повернення українських дітей в державу постійного місця проживання; судову практику та новації у сфері розірвання шлюбу, розлучення в Україні та за кордоном; особливості поділу майна подружжя під час воєнного стану.

Особливо жваві дискусії викликали доповіді: начальниці відділу міжнародної правової допомоги у цивільних справах Управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного співробітництва та представництва Міністерства юстиції України Ольги Зозулі «Повернення дітей в державу постійного місця проживання за умов воєнного стану в Україні: особливості застосування Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року», судді Дарницького районного суду міста Києва Вікторії Маркєлової «Спори, повʼязані з визначенням місця проживання дитини за умов воєнного стану в Україні», заступниці начальника Служби у справах дітей та сімї Печерської РДА – начальниці юридичного відділу Тетяни Гой «Статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій: реалії та колізії в законодавстві», судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Ольги Ступак «Актуальні висновки Верховного Суду в сімейних спорах», адвокатки юридичної фірми GRACERS Лариси Величко «Спори, пов’язані зі встановленням способу спілкування батьків із дітьми, які у звʼязку з війною перебувають за межами України».

У заключному слові організаторка конференції голова Комітету Асоціації адвокатів України з сімейного права, адвокатка Катерина Власюк подякувала всім членам Асоціації за донати, частину з яких буде буде передано на підтримку військових та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.