Доцент Роман Проць та вихованці його школи арбітражу відмінно провели Фінал Кубку України з футзалу

30 квітня 2023 року на “Боско-Арені” у Львові завершився грандіозний розіграш Фіналу Восьми VBET Кубку України з футзалу сезону 2022/23 років. 34 команди-учасниці з усіх куточків України стартували ще в листопаді минулого року. Вісім із них прибули до Львова і з’ясували, які дві змагатимуться за головний футзальний трофей країни. Для них цей фінал був історичним, бо ні “Кардинал-Рівнестандарт”, ні “ХІТ” у Кубку ще ніколи не тріумфували, хоча у киян до цього було аж п’ять фіналів, але жоден із них не завершився звитягою.

Емоції вирішального поєдинку змагань передати словами просто неможливо. Для того, аби хоча б трішки зануритися до тієї атмосфери, можна переглянути підбірки у соцмережах та на YouTube-каналі АФУ. За підсумками фінального матчу рівненський “Кардинал-Рівнестандарт” обіграв київський “ХІТ” та вперше у своїй історії завоював кубковий трофей.

Представники факультету здоров’я людини та природничих наук нашого університету в цьому надзвичайно видовищному і престижному спортивному дійстві країни, яке вперше транслювалося на професіональному медійному рівні, відігравали теж дуже важливу роль. Адже очолити арбітраж Фіналу довірили досвідченому футзальному фахівцеві доценту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Романові Процю, а до складу фінальної бригади арбітрів увійшли одразу двоє його вихованців, які тижнем раніше якісно завершили аматорський чемпіонат: випускник магістратури (спеціальність 014 «Середня освіта (Фізична культура)») Орест Дуцяк та студент бакалаврату (спеціальність 017 «Фізична культура і спорт») Максим Проць. Відмінну фахову підготовленість та бездоганну командну роботу всієї бригади рефері у Фіналі відзначили всі присутні відомі особистості, які вручили нашим землякам пам’ятні відзнаки: мер Львова Андрій Садовий, начальник Управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім’як, легендарний український тренер Мирон Маркевич, президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, віце-президент АФУ Володимир Гримайло, президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як.

Варто відзначити, що львівський Фінал Восьми Кубку України став чи не найбільш медійним турніром в українському футзалі. Кожен поєдинок супроводжували прямі включення зі студії, де експертом виступив титулований український футзаліст, володар Кубку УЄФА Ільдар Макаєв. Крім того, оператори знімали закулісся, побут і відновлення учасників, їх підготовку до ігор, були флеш-коментарі у перерві, традиційні післяматчеві інтерв’ю та максимально соковита картинка, яку забезпечила наявність одразу восьми камер і злагоджена робота продакшну.

Вітаємо наших колег та бажаємо нових досягнень.

https://futsal.com.ua/vbet-kubok-ukrainy/vbet-kubok-ukrainy-2022-2023-pryznachennia-arbitriv-na-finalnyy-match/

https://www.youtube.com/@FUTSALUKRAINETV

https://futsal.com.ua/event/kardynal-rivnestandart-khit-2/

Вам буде цікаво