Доцент Роман Проць провів обласний навчально-методичний семінар

На Львівщині розпочалася підготовка до нового спортивного сезону для представників футзалу. 16 жовтня 2018 року у Львові в конференц-залі «Гал-інфо» фахівці футзалу, арбітри та спостерігачі Асоціації футзалу Львівщини, під керівництвом голови науково-методичного комітету та куратора системи арбітражу АФЛ, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму ДДПУ імені Івана Франка Романа Проця провели 5-ти годинний навчально-методичний семінар.

Він розпочався з підбиття підсумків літнього сезону, де було проаналізовано позитивні та негативні тенденції, що траплялися у поєдинках на штучних полях літнього чемпіонату.

Після цього було проведено педагогічне відеотестування на знання правил гри у футзал та відеотест з оцінки 20-ти ігрових епізодів, які підготував магістрант науково-навчального інституту фізичної культури і здоров’я Орест Дуцяк.

У заключній частині семінару учасники аналізували та вдосконалювали свої навички з інтерпретації Правил гри з футзалу і вкотре акцентували свою увагу на рекомендаціях ФІФА для арбітрів у різноманітних ігрових ситуаціях, особливо які пов’язані із вибором позиції та застосуванням дисциплінарних санкцій.

На завершення першого етапу доцент Роман Проць повідомив усіх учасників, що продовження роботи семінару заплановано на 30 жовтня (1800 год.) у спорткомплексі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (м. Львів, вул. Пекарська, 50), де відбудеться тестування фізичної підготовленості (тест ФІФА).

Вам буде цікаво