Доцент Роман Проць напередодні Vbet Суперкубку – 2023 провів Всеукраїнський науково-методичний семінар із футзалу

Асоціація футзалу України завершила підготовчий процес фахівців до нового сезону 2023/2024 років, який 17 серпня стартує в місті Буча матчем за Vbet Суперкубок – 2023.

Напередодні цього дійства, за ініціативою доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Романа Проця, 8 – 11 серпня 2023 року в місті Львів на базі СК «Боско Арена» відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар для офіційних осіб матчів з усіх футзальних осередків України.

Відкрив роботу семінару віце-президент АФУ Володимир Гримайло, який окреслив ті напрями роботи, що є першочерговими для українського футзалу в реаліях сьогодення. Надалі учасників ознайомили з насиченою програмою заходу, до початку якого вже було проведено два тестування теоретичної та методичної підготовленості. За підсумками всіх тестів кращі 32 арбітри отримали виклик на семінар, який відбувся паралельно з проведенням «Кубку Львівщини – 2023 ЗСУ».

Після цього учасники семінару пройшли заключне тестування з Правил гри і були розподілені на підгрупи, кожна з яких мала своє окреме завдання. За сучасність теоретичної та методичної складової відповідали найкращі інструктори АФУ – члени комітету Роман Проць й Олег Іванов, котрі, використовуючи якісно підготовлені наочні засоби, вдало модерували цікаві дискусії, у підсумку яких група арбітрів із 8 осіб приходила до єдиного рішення. Отримані знання арбітри закріплювали практичним арбітражем напружених матчів екстралігових команд у межах «Кубку Львівщини – 2023 ЗСУ» під фаховим наглядом спостерігачів Олексія Банасько та Юрія Веремчука.

За програмою семінару всі 32 арбітри пробігли ARIET test FIFA. Всі розділи насиченої програми були виконані в повному обсязі. За відгуками очевидців новий формат семінару дав змогу вдало поєднати наукову, навчальну, теоретичну, методичну, практичну та комунікативну складові якісної підготовки. Також усі учасники були одностайні в продовженні такого формату майбутніх заходів КА АФУ.

Вам буде цікаво