Доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти в команді тренерів НУШ

9-10 жовтня 2023р. доцент кафедри  педагогіки та методики початкової освіти Леся КОЛТОК взяла участь у координаційній зустрічі регіональних тренерів НУШ «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» (далі – Програма), в межах підтримки відновлення освіти України фундацією «LEGO» і Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти i науки України та «The LEGO Foundation».

Метою заходу стало окреслення ключових завдань і моделі співпраці Міністерства освіти і науки України, «Тhe LEGO Foundation» та закладів освіти у межах реалізації Програми.

Учасники зустрічі мали можливість ознайомитись із формами, дорожньою картою реалізації Програми, ресурсним пакетом тренера. Особлива увага була приділена обговоренню етапів моніторингового дослідження підготовки вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти до реалізації діяльнісного підходу в умовах воєнного стану в Україні.