Доброчинна ініціатива студентів історичного факультету

З вересня 2021 року на ІV курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (заочна форма) історичного факультету навчається учасник АТО, воїн-захисник України Вадим Сідоренко. Раніше він здобував освіту на історичному факультеті Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, однак не завершив навчання, оскільки у 2015 року вступив до лав Збройних Сил України і захищав нашу державність на східних кордонах країни. Під час бойових дій отримав важке поранення і зараз проходить тривале і коштовне лікування.

За ініціативою студентського самоврядування історичного факультету (студентський декан Іван Маціборко, голова профбюро студентів Роман Пелек) студенти факультету зібрали для свого колеги Вадима Сідоренка 3200 грн. та напередодні Дня Святого Миколая передали кошти його дружині Ганні Миськів (до речі, випускниці нашого історичного факультету). І Ганна, і Вадим висловили вдячність студентам за підтримку та допомогу.

Відзначимо, що керівництво Дрогобицького університету ще 20 вересня 2021 року звернулося до Міністерства освіти і науки України з проханням надати Вадиму Сідоренку, який навчається на платній основі, бюджетне місце. Наразі чекаємо позитивного рішення Міністерства.