Добро починається з тебе

Традиційно науково-педагогічний колектив і студенти біолого-природничого факультету напередодні Дня Святого Миколая стають Його помічниками та готують солодкі подарунки учасникам з особливими потребами центру «Паросток». Цьогоріч у переддень свята студенти-волонтери Христина Місяйло, Вероніка Гондзьо, Ліля Лавриковська й Анна Савшак передали солодощі чотирнадцятьом учасникам центру «Паросток», а також долучилися до благодійної ярмарки в м. Трускавець. Це їхній перший досвід роботи у центрі.

Волонтерська діяльність студентської молоді факультету у центрі «Паросток» триває вже 15 років, а впродовж 14-ти років вони беруть активну участь у житті спільноти «Віра і Світло» у Трускавці. Покоління студентів-волонтерів змінюють одне одного, але концепція щодо важливості їхньої волонтерської діяльності залишається сталою. Адже школа волонтерства – це школа любові. Навчитися любити – головне завдання не лише волонтера, а й майбутнього педагога. Діяльність центру спрямована на людей з особливими потребами і найбільший дарунок волонтера – це час та увага, любов і турбота. Центром міжнародного руху «Віра і Світло» є люди з розумовою неповносправністю, їх родини, а також молодь-приятелі. Мета — плекання дружби з людьми з інвалідністю, спілкування, розуміння одне одного. Волонтери не лише віддають, вони отримують від друзів з особливими потребами любов, доброту і щирість, чого так часто бракує всім нам у повсякденному житті.

Висловлюємо щиру подяку студентам і працівникам біолого-природничого факультету за фінансову допомогу, підтримку, завдяки якій ми змогли ощасливити людей з особливими потребами в переддень Святого Миколая.

Поспішаймо творити добро і будьмо добрішими до своїх ближніх, адже “Добро починається з тебе”.

Христина МІСЯЙЛО,

студентська деканка біолого-природничого факультету