Меню

«

»

До відома випускників університету з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

 Відповідно до підпункту 4 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року № 226 “Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування” випускники закладів освіти з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на повному державному утриманні, при їх працевлаштуванні забезпечуються одягом та взуттям на суму не менш як 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також одноразовою грошовою допомогою в розмірі шести прожиткових мінімумів. За бажанням випускника йому може бути виплачена грошова компенсація у розмірі, необхідному для придбання одягу і взуття.

Виплату одноразової грошової допомоги та грошової компенсації здійснює Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка до кінця фінансового року, в якому випускник закінчив навчання, на підставі заяви, копії паспорта, трудової книжки та довідки про працевлаштування (довідки органу управління праці та соціального захисту населення про отримання допомоги по догляду за дитиною до трьох років; довідки центру зайнятості про те, що особа зареєстрована як така, що шукає роботу).

Відповідні документи потрібно подавати у відділ кадрового забезпечення та документообігу університету (каб.11 навчального корпусу №1, вул. І.Франка, 24).