До уваги студентів – першокурсників

Відповідно до наказу ректора №251 від 27.08.2021 р. «Про організацію та проведення Урочистої посвяти першокурсників у студенти Університету»

5 вересня (11:00 год.) в залі Народного дому ім. І. Франка відбудеться ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ. О 12:00 год. відбудеться зустріч керівництва інститутів/факультетів із першокурсниками:

Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій – вул. Стрийська, 3 (актова зала ІФМЕІТ);

• Інститут іноземних мов – вул. І.Франка, 24 (головний корпус університету ауд. 25);
  • Інститут музичного мистецтва вул. І.Франка, 11 (ауд. 27);
  • Інститут фізичної культури і здоров’я – вул. Театральна, 2 (ауд.16);
  • Філологічний факультет – вул. Т. Шевченка, 22 (ауд. 61);
  • Історичний факультет – вул. І.Франка, 36 (ауд 15);
  • Факультет початкової та мистецької освіти – вул. І.Франка, 24  (головний корпус університету ауд. 32);
  • Біолого-природничий факультет – вул. Т. Шевченка, 23 (ауд. 1);
  • Факультет психології, педагогіки та соціальної роботи – вул. Л.Українки , 46 (ауд.205).

6 вересня в університеті розпочинається навчання.