До уваги студентів-першокурсників

Відповідно до наказу ректора № 296 від 09.09.2022 р. «Про проведення Урочистої посвяти першокурсників у студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка»

18 вересня (11:00 год.) у залі Народного дому ім. І. Франка відбудеться УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ.

О 12:00 год. відбудеться зустріч керівництва факультетів із першокурсниками:

• Факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій – вул. Стрийська, 3, (актова зала факультету);
  • Факультет української та іноземної філології – вул. І.Франка, 24 (головний корпус університету, ауд.25)
  • Факультет початкової освіти та мистецтва – вул. І.Франка, 24 (головний корпус університету, ауд.32)
  • Факультет історії, педагогіки та психології – вул. Лесі Українки, 46 (ауд. 205)
  • Факультет здоров’я людини та природничих наук – вул. Т.Шевченка, 23 (ауд. 1)

19 вересня в університеті розпочинається навчання.