До університету завітав депутат Орест Саламаха

9 липня 2021 року до Дрогобицького університету завітав народний депутат України 9-го скликання Орест Саламаха. Поважний гість привітав професора Миколу Лук’янченка з призначенням на посаду в.о. ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, побажавши успіхів та плідної праці!

Під час зустрічі Орест Саламаха, засвідчивши своє щире бажання сприяти подальшому розвитку університету, разом із керівництвом оглянули навчальний корпус та аудиторії інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Вони обговорили проєкти, які необхідно втілювати, щоб навчальний заклад розвивався. В приміщенні інституту триває підготовка до реалізації Міжнародного проєкту Еразмус + КА2 “Розвиток бакалаврської освітньої програми з ерготерапії в Україні”. Програма буде працювати для досягнення розвитку співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

Депутат цікавився деталями функціонування університету та його потребами. Зокрема, відвідавши корпуси інституту фізичної культури і здоров’я, філологічного та історичного факультетів, разом із керівництвом університету було обговорено нагальні господарські проблеми. У своїй розмові на філологічному факультеті Орест Саламаха наголосив, що ремонт тут не проводився дуже давно, а постать Івана Франка заслуговує гідного вшанування, тож присвячена йому експозиція повинна бути в належному стані і цікавою для відвідувачів.

Наприкінці зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю щодо представництва інтересів і народний депутат України пообіцяв взяти вирішення окремих питань розвитку Дрогобицького університету під особистий контроль.