До Університету прибула гуманітарна допомога від іноземних партнерів

8 березня 2022 р. до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка прибула гуманітарна допомога, яку, починаючи з перших днів російсько-української війни, збирали і комплектували наші колеги з Польщі.

Виняткову участь у надані допомоги взяли ректор Жешувського університету професор доктор габілітований Сильвестр Чопек, працівники цього ж університету магістри Божена Кот, Діана Валевіч, Маріуш Юха, адміністратори Мирослава Баламут, Агнєшка Слиш. Значну допомогу надали бурмістр міста Вєлічко д-р Артур Козіол, керівник організації «Карітас» Жешувської дієцезії д-р о. Пьотр Потирала. Ректорат і Волонтерський центр Університету висловлює глибоку вдячність зазначеним доброчинцям за надану допомогу!

Водночас подяку за організацію доставки гуманітарної допомоги висловлюємо доценту кафедри історії України нашого Університету Іванні Лучаківській, координатору Волонтерського центру, проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків доценту Юрієві Вовку, декану історичного факультету професору Миколі Галіву, завідувачу кафедри історії України професору Василеві Ільницькому, а також волонтеру і викладачу Дрогобицького коледжу нафти і газу Василеві Федику. Висловлюємо вдячність і водіям чотирьох мікроавтобусів, які транспортували вантаж до Дрогобича.

9 березня працівниці історичного факультету розсортували гуманітарну допомогу і цього ж дня значну її частину було відправлено нашим захисникам ‒ воїнам ЗСУ та Територіальної оборони. Решта речей (одяг, подушки, ковдри, їжа, засоби гігієни та ін.) призначатиметься для біженців, яких поселили й надалі поселятимуть у гуртожитку Університету.