До Дрогобицького університету завітали учні Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського

24 травня 2021 року до Дрогобицького університету з профорієнтаційною і культурно-пізнавальною метою завітали студенти-випускники Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського, які цьогоріч завершують навчання за спеціальністю 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)».

Гостей радо зустріли представники кафедри технологічної та професійної освіти, зокрема завідувач кафедри професор Леонід Оршанський та професор Іван Нищак. Під час профорієнтаційного заходу гості з Волині ознайомилися з матеріально-технічною базою кафедри, відвідали навчальні лабораторії та кабінети, зустрілися з викладачами та представниками навчально-допоміжного персоналу. Актуальними для студентів педагогічного коледжу були питання, пов’язані з особливостями вступної кампанії, зокрема розглядалися можливості вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на скорочений термін підготовки за освітньою програмою «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)».

Під завісу зустрічі професори Леонід Оршанський та Іван Нищак організували для студентів коледжу цікаву і змістовну екскурсію вулицями старого Дрогобича, ознайомили з історією міста, видатними дрогобичанами та їх досягненнями в різних сферах життя країни.