Меню

«

»

Дні реабілітації: підбиваємо підсумки

27 листопада – 1 грудня 2017 року студенти інституту фізичної культури і здоров’я, майбутні фахівці з фізичної реабілітації, фізичні терапевти і ерготерапевти, взяли участь у навчально-практичних семінарах-тренінгах із реабілітації дітей з інвалідністю, що відбувалися на базі Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів “Надія”. Тренінги проводилися  в рамках «Днів реабілітації», організованих  напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю кафедрою здоров’я людини та фізичної реабілітації  інституту фізичної культури і здоров’я.

Мета тренінгу: ознайомлення студентів із сучасними методиками реабілітації дітей, хворих на ДЦП. Тренер, сертифікований реабілітолог відділення дитячої неврології Київської обласної лікарні Анна Булкіна, демонструвала  студентам методику  динамічної рухової корекції дітей із ДЦП за допомогою рефлекторного-навантажувального пристрою (костюму) «Гравістат». Студенти взяли участь  у  майстер-класі із застосування Бломберг-терапії ритмічними рухами дітей з ДЦП, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності, аутизмом, розладами навчання, порушеннями зору, а також засвоїли технології кінезотейпування в реабілітації дітей з ДЦП.

Активними учасниками тренінгів були студенти групи ЗЛ-33Б: Олександра Буцик, Аліна Турдай, Вероніка Токмакова, Віра Коваль, Марта Верес, які забезпечували супровід дітей в процесі проведення реабілітаційних процедур (озокеритотерапії, лікувальної фізкультури, кінезотейпування, масажу), а також самостійно проводили заняття з лікувальної фізкультури і сеанси масажу.