Дні психології на факультеті історії, педагогіки та психології

24 – 26 квітня 2023 року на факультеті історії, педагогіки та психології проходили Дні психології, приурочені до Всеукраїнського дня психолога (23 квітня).

24 квітня зранку біля входу до корпусу факультету студентам та викладачам роздавали листівки з психологічними порадами, а згодом у 205 ауд. відбулася зустріч із завідувачем кафедри психології професором Мирославом Савчином.

25 квітня доцентки Леся Василенко та Марія Заміщак провели воркшоп для студентів «Якщо бажаєш здоровим та щасливим бути». Під час роботи ділилися психологічними практиками з використанням елементів тренінгу.

26 квітня відбулася презентація сучасних психодіагностичних методик та психокорекційних програм у діяльності практичного психолога, яку провели доцентки Зоряна Спринська та Зоряна Борисенко.

Завершилися заходи загальноуніверситетським оглядом та презентацією програм особистісно-професійного розвитку майбутніх психологів і педагогів. Свої програми представили: Ірина Коваль, Ганна Гучок, Роксолана Борисенко, Наталя Сорочин, Ірина Захарія, Марія Рощупкіна, Марія Семків, Ірина Луців, Ірина Лепак, Валентина Полєвік, Вікторія Вайдич.