Ділова зустріч із Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом

Дружня зустрiч доцента Свiтлани Волошанської та консула Королiвства Бельгія в Українi Гюдо Граувелс

На запрошення Посла Королівства Бельгія в Україні п. Люка Якобса декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська разом із завідувачем кафедри анатомії, фізіології та валеології доцентом Віталієм Філем взяли участь у діловій зустрічі, організованій за ініціативи Посла у резиденції в м. Київ 25 серпня 2017 року.

На зустрічі були присутні представники посольств європейських держав, керівники та представники міністерств, відомств, керівники багатьох громадських організацій, митці, діяльність яких спрямована на розширення міжнародної та європейської співпраці.

Колеги Світлана Волошанська та Віталій Філь мали нагоду представити реальні результати українсько-бельгійської співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка спільно із неурядовими бельгійськими організаціями «DISOP» (президент –  доктор Еми Какельберг), VZW ORADEA (президент – доктор Патрік Беллінк), колективом університетського коледжу VIVES, презентувати діяльність українсько-бельгійського Центру екології та здоров’я людини, а також обговорити нові перспективи міжнародної співпраці.