Державні іспити на біолого-природничому факультеті

Нарешті до України завітало спекотне літо. Гаряча пора зараз і в студентів. Особливо відповідальна місія у випускників – здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, адже перед ними зараз важливе завдання: успішно скласти державні іспити, які на біолого-природничому факультеті тривають з 16 червня 2021 р. Кваліфікаційні екзамени складають здобувачі різних спеціальностей:  014 «Середня освіта (Біологія)», 091 «Біологія» 014, «Середня освіта (Хімія)», 014 «Середня освіта (Географія)»; студенти спеціальності 101 «Екологія» захищають кваліфікаційні роботи.

Оскільки в нашій країні і в світі діють певні обмеження, пов’язані з поширенням вірусу Covid-19, підсумкова атестація здобувачів вищої освіти відбувається он-лайн на платформі Zoom. І студенти, і члени комісій працюють злагоджено, в атмосфері взаєморозуміння та доброзичливості, випускники мають змогу повною мірою продемонструвати знання, отримані ними впродовж років навчання.

Наприкінці хочеться побажати студентам не зупинятися на досягнутому, прагнути завойовувати нові вершини і постійно професійно вдосконалюватися, а також продовжити навчання в магістратурі для розширення власних професійних горизонтів!