День відкритих дверей в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

17 квітня 2021 року інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій провів День відкритих дверей. Такі презентації інституту, які поєднуються із зустрічами з учнями шкіл, ліцеїв, коледжів, потенційними абітурієнтами та їхніми батьками, вже стали традиційними. Попри карантинні обмеження цьогоріч інститут не відмовився від цікавого і пізнавального заходу.

Зустріч відбулася в режимі онлайн на платформі ZOOM. Гості мали можливість познайомитися з історією та перспективами розвитку інституту (директор доцент Юрій Галь), можливостями студентів під час навчання (заступник директора доцент Павло Скотний). Із побутом, дозвіллям і стипендіальним забезпеченням присутніх познайомила член студентського самоврядування В. Івасечко. Про умови вступу досить детально розповів член приймальної комісії доцент Михайло Лучкевич.

Але найцікавішим моментом стало знайомство зі спеціальностями, які пропонує інститут, та випусковими кафедрами. Окрім завідувачів та їх заступників професорів Богдана Кишакевича, Володимира Дільного, Ігоря Столярчука, Івана Нищака, доцента Тараса Кобильника, чисельно були представлені і викладачі кафедр.

Захоплюючі моменти з фізики (доценти Іван Гадзаман та Олег Кузик), цікавинки з математики (доценти Ірина Шепарович і Юрій Матурін), мотивуючі курси з інформатики та комп’ютерних наук (доцентка Ірина Шаклеіна), можливості навчання в професійній освіті та технологіях (професор Іван Нищак), успіхи випускників кафедри економіки і менеджменту (професор Богдан Кишакевич) – такою насиченою була програма зустрічі.

Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій достойно представив свої можливості. Тепер черга за абітурієнтами, які повинні зробити свій правильний вибір.