День відкритих дверей на кафедрі економіки та менеджменту

17 травня 2022 року на кафедрі економіки та менеджменту в режимі Zoom-конференції відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь представники керівництва інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, професорсько-викладацький колектив кафедри, випускники закладів загальної середньої освіти і закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації регіону, їхні батьки.

Зі вступним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся завідувач кафедри економіки та менеджменту професор Богдан Кишакевич. Він розповів про історію кафедри та її колектив, матеріально-технічну базу освітньої діяльності, традиції підготовки менеджерів й економістів у Дрогобицькому університеті. Доповідач проінформував абітурієнтів про умови вступу на спеціальності 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент» у 2022 році.

Значний інтерес викликала доповідь заступника директора доцента Павла Скотного, присвячена науковим здобуткам кафедри й інституту, можливостям міжнародної мобільності студентів, роботі студентського самоврядування та організації дозвілля студентів. Гаранти освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Економічна кібернетика», «Менеджмент підприємницької діяльності», «Бізнес-економіка» охарактеризували їх конкурентні переваги, особливості теоретичної та практичної підготовки здобувачів, перспективи працевлаштування випускників.

Майбутні абітурієнти та їхні батьки отримали детальні відповіді на запитання щодо навчання за спеціальностями кафедри, а також специфіки цьогорічної вступної кампанії.

Вам буде цікаво