«День відкритих дверей» на історичному факультеті

12 листопада 2019 року історичний факультет провів «День відкритих дверей», на який були запрошені учні та вчителі шкіл Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району.

Зустрічали гостей актори сучасного молодіжного театру «Gloria». Всі учні, які завітали на захід, отримали в подарунок профагітаційні матеріали.

Захід відкрила заступник декана з навчальної роботи доцент Світлана Біла. Вона ознайомила присутніх із процесом навчання на історичному факультеті та перспективами працевлаштування за отриманою спеціальністю.

Для присутніх гостей лунали музичні привітання від студентського самоврядування факультету на чолі з Яриною Кіт, Тамарою Дудою та студентів І – ІІІ курсів, також студенти підготували пізнавальний ролик про історичний факультет.

Декан професор Леонід Тимошенко представив наукову презентацію «Історія корпусу історичного факультету». З вітальними словами до присутніх гостей звернулися: капелан університету отець Олег Кекош, представники адміністрації ДДПУ імені Івана Франка, голови профспілок доцент Олена Куцик та Ігор Гівчак, директор бібліотеки університету Ігор Розлуцький. Також із промовами та щирими привітаннями виступили випускники історичного факультету, які успішно реалізували себе як педагоги й керівники.

У стінах факультету діяло декілька локацій: кузня, де можна було власноруч спробувати викарбувати монети; ярмарка домашньої випічки; виставка раритетних телефонів із колекції дрогобичанина Юрія Тудрія.

Завершився «День відкритих дверей» брейн-рингом «Національно-визвольний рух на початку ХХ століття», який організували для учнів шкіл. Перемогу здобула команда Нагуєвицької ЗОШ ім. Івана Франка, ІІ місце – команда ліцею № 4 імені Лесі Українки, ІІІ місце – команда ліцею № 1 імені Івана Франка. Найактивніші учні-переможці були нагороджені солодкими призами.

Вам буде цікаво