«День відкритих дверей» на факультеті початкової та мистецької освіти

9 грудня 2017 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбувся «День відкритих дверей» кафедри культурології та мистецької освіти, що проходив із метою профорієнтації в освітній галузі «Культура і мистецтво» серед учнів 8 – 11 класів шкіл міста Дрогобич та з нагоди 25-ї річниці від часу заснування кафедри.

В програмі заходу було знайомство учнів із колективом кафедри, матеріально-технічною базою факультету, а також майстер-класи з хореографії та образотворчого мистецтва.

Майстер-клас із хореографії провели викладачі Магдалина Марушка (повільний вальс) та Ольга Мартинів (сучасний танець). Майстер-клас з образотворчого мистецтва (техніка гарячого батика) провели доцент Михайло Сидор, старші викладачі Жанна Ясеницька та Галина Савчин. Креативна атмосфера, створена викладачами кафедри за законами художньо-педагогічної драматургії, яскраві враження, позитивні емоції та відчуття успіху від власних досягнень в учасників майстер-класів запам’ятаються всім!