День відкритих дверей на факультеті початкової та мистецької освіти

7 грудня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти приїхали з різних куточків Львівщини, щоб визначитися з вибором майбутньої професії. Відкрив захід декан факультету доцент Іван Кутняк, який запросив на навчання та розповів про факультет, матеріально-технічну базу, організацію дозвілля та побуту студентів.

Проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк привітав випускників шкіл та їхніх батьків, наголосив на важливості виваженого підходу до обрання майбутньої спеціальності, окреслив наукові та професійні здобутки одного з найстаріших педагогічних закладів України, розповів про працевлаштування випускників. Проректор зауважив, що наш університет завжди прагне розширювати можливості та перспективи для студентів.

Під час презентації факультету гості мали змогу ознайомитись із здобутками його кафедр, дізнатися про освітні програми, за якими здійснюється підготовка в університеті, та отримати інформацію про Правила прийому до університету.

У вигляді концерту були представлені творчі здобутки студентів факультету: виступ театру танцю «Імпресія» (керівник – викладач кафедри культурології та мистецької освіти Магдалина Марушка), виступ учнів дитячої школи танцю «Marmus» (керівник – студентка ІV курсу спеціальності «Хореографія» Марта Мусійчук), сольні музичні номери Анни-Марії Мельникович та Вікторії Кордюк.

У холі факультету була представлена виставка картин студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

Згодом викладачі провели тренінг з інформаційних технологій (кафедра математики, інформатики та МВПШ), тренінг із риторики (кафедра філологічних дисциплін та МВПШ), майстер-класи з хореографії та образотворчого мистецтва (кафедра культурології та мистецької освіти), квест «Мій вибір» (кафедра педагогіки та методики початкової освіти).

На завершення учні шкіл оглянули кабінети, їдальню.

Цей день надовго залишиться в пам’яті абітурієнтів, адже вони не лише побували на одному з факультетів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, але ще й мали змогу поспілкуватися з його студентами та викладачами.

Чекаємо на Вас із нетерпінням!

 

Вам буде цікаво