День відкритих дверей на біолого-природничому факультеті

24 травня 2022 року на біолого-природничому факультеті в режимі Zoom-конференції було проведено День відкритих дверей.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська, яка також представила колег – завідувача кафедри екології та географії доцента Ірину Бриндзю та доцента кафедри анатомії, фізіології та валеології Оксану Лупак. На Дні відкритих дверей були присутні учні та вчителі  9 – 10 класів ліцеїв № 16 ім. Ю. Дрогобича (Лілія Максимів і Галина Лозанчин) і № 3 ім. В. Чорновола (Мар’яна Ляхович) та Уличненського закладу загальної середньої освіти I–III ступенів (Христина Савалага), студенти ІІ курсу біолого-природничого факультету груп БХ-21Б та Б-22Б.

Світлана Волошанська акцентувала на освітніх програмах та спеціальностях, за якими проводиться набір на навчання у 2022 році, перевагах навчання у Дрогобицькому університеті, розповіла про можливість навчання за подвійним дипломом за програмою Erasmus+.

До привітального слова було запрошено вчителів закладів загальної середньої освіти та студентського декана біолого-природничого факультету Христину Місяйло.

Цікаву презентацію про навчання підготувала студентка Анна Савшак, яка здобуває освіту за подвійним дипломом за програмою Erasmus+ та зараз навчається в Румунії в Університеті міста Орадеа.

У межах Дня відкритих дверей було проведено просвітницький захід «Проблема здоров’я щитоподібної залози – знай та дій!», приурочений до Всесвітнього дня щитоподібної залози (щороку відзначається 25 травня), який підготували студенти II курсу груп БХ-21Б та Б-22Б під керівництвом куратора академічних груп Оксани Лупак.

Декан Світлана Волошанська, вчителі закладів загальної середньої освіти Лілія Максимів, Галина Лозанчин, Мар’яна Ляхович, доцент кафедри анатомії, фізіології та валеології Оксана Лупак подякували студентам за проведений захід, цікаву змістовну інформацію, побажали всім мирного неба над головою, а учням – зробити правильний вибір у житті.

Христина МІСЯЙЛО,

студентський декан біолого-природничого факультету

Вам буде цікаво