День української писемності та мови в університеті

27 жовтня викладачі та студенти дрогобицького університету долучилися до відзначення Дня української писемності та мови. Саме в цей день тисячі людей  в різних куточках України й світу, одночасно пишуть радіодиктант національної єдності. Чимало наших студентів писали радіодиктант уперше. Мета такого проєкту – об’єднати людей навколо України в усьому світі.

Після завершення написання радіодиктанту всі його учасники отримали подарунки з логотипом дрогобицького університету.

Цьогорічний диктант проводився під назвою “Дороги України” за текстом поетеси Катерини Калитко. Читав його актор, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному однойменному фільмі Олексій Гнатковський.

Радіодиктант національної єдності-2023 українці, як і минулого року, писали не лише перебуваючи у навчальних закладах, дома чи затишних кабінетах, але і у військових частинах.

Дякуємо всім, хто долучився до цього чудового проєкту.