День Української Державності

28 липня 2022 року, в День Хрещення Київської Русі-України, ми вперше відзначаємо День Української Державності.

Свято встановлено Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого, а також для протидії російській дезінформації й історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

«День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу», – зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Цього дня ми з пошаною згадуємо видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної московитської агресії на території України – всіх, хто будував і будує Українську державність.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

Нехай же на нашій землі знову запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України!

Вам буде цікаво