ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА 2023

З метою ознайомлення з роботою відділів університету, студентських організацій та представлення основних заходів, які проводяться протягом навчального року в університеті, 27 вересня 2023 року в Народному домі імені Івана Франка відбувся пізнавально-розважальний захід  «День першокурсника», організований профкомом студентів та студентським самоврядуванням університету.

З вітальним словом до присутніх звернулась ректор університету, доктор філософських наук, професор Валентина Бодак і побажала першокурсникам наполегливості, працьовитості, упевненості у своїх силах, щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.  Голова профкому студентів Ігор Гівчак розповів про діяльність первинної профспілкової організації та представив голів профбюро факультетів і членів профспілкового комітету, а голова студентського самоврядування університету Ольга Клиса, у свою чергу, ознайомила гостей із студентськими деканами і побажала першокурсникам наснаги та успіхів у всіх починаннях.  На початку заходу першокурсники мали змогу переглянути пізнавальний фільм про роботу відділів нашого університету, які знаходяться в головному корпусі.

Першокурсникам також було представлено фотопрезентацію основних студентських заходів в університеті, які проводяться протягом навчального року.

Оскільки свято «День першокурсника» носить не лише пізнавальний,  а й розважальний характер,  для студентів першого курсу виступили переможці минулорічного огляду-конкурсу художньої самодіяльності перших курсів «Дебют», тепер уже студенти другого курсу факультету української та іноземної філології, студентка факультету початкової освіти та мистецтва Олена Савка, яка є лауреатом конкурсу “Шанс”, переможниця конкурсу читців поезії Тараса Шевченка  Христина Дум’як  та призер конкурсу «Stand Up» Юрій Левкович.

Ведучими свята були студентка факультету початкової освіти та мистецтва Ірина Олійник та студент  факультету історії педагогіки та психології Іван Маціборко.
Організатори заходу бажають студентам першого курсу цікавого та насиченого студентського життя, успіхів та творчих звершень!

Вам буде цікаво