День першокурсника – 2022

Користуючись нагодою, що студенти першого курсу перебувають на очному навчанні, профком студентів та студентське самоврядування організували для них пізнавально-розважальний захід «День першокурсника», який відбувся 6 жовтня 2022 року в Народному домі імені Івана Франка.

Метою св’ята було ознайомити першокурсників з роботою студентських організацій та представити їм основні студентські заходи, які проводяться протягом навчального року в університеті профкомом студентів та студентським активом університету.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова профкому студентів Ігор Гівчак, побажавши першокурсникам наполегливості, працьовитості, упевненості у своїх силах, щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин , а також розповів про діяльність первинної профспілкової організації та  представив голів профбюро факультетів. Також голова профкому студентів нагородив грамотами кращих студентів – активістів. Студентський ректор Іван Маціборко представив студентських деканів, ознайомив з діяльністю органів студентського самоврядування в університеті та щиро побажав студентам першого курсу творчих злетів, перемог та натхнення.

Для першокурсників  було представлено фото і відео-презентацію основних студентських заходів в університеті, які проводяться протягом навчального року, а саме: пізнавально-розважальна програма «День першокурсника»,  «Козацькі забави», «Дебют першокурсників», «Студент року», конкурс естрадної пісні «Шанс», фестиваль КВН, конкурс «Красуня університету» та ін.

Оскільки свято «День першокурсника» носить не лише пізнавальний,  а й розважальний характер, для студентів першого курсу з музичним привітанням виступили студенти факультету початкової освіти та мистецтва Олена Савка, яка є лауреатом конкурсу “Шанс”, та Вероніка Кучма.  Перед першокурсниками також виступила переможниця конкурсу читців поезії Тараса Шевченка  Марія Цицик  та призер минулорічного конкурсу «Stand Up» Марія Дробчак. Віртуозну гру на музичному інструменті продемонстрував студент четвертого  курсу Коцуров Нікіта.

Ведучими свята були студентка першого курсу магістратури факультету початкової освіти та мистецтва Марія Цицик та студент другого курсу факультету історії, педагогіки та психології  Розтоцький Василь.