День незалежності Польщі: друзі якими пишаємося!

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого державного свята Республіки Польща – Дня незалежності. У 1918 році Польща повернулась на карту Європи після того, як її територія протягом 123 років перебувала під владою інших країн, зокрема Австрії, Пруссії та Росії. Польська Республіка пройшла непростий шлях до свого становлення як вільної держави, народ відстояв своє право на вільне життя і зараз – у першій лінії країн, які підтримують нас у боротьбі за суверенітет.

Сьогодні Польща з нами, вона наш партнер. І ми відчуваємо цю підтримку не лише на рівні уряду, а на рівні польських громад, звичайних людей. Сьогодні університет має дружні відносини з низкою польських вищих навчальних закладів і ця співпраця не просто розвивається, вона стала більш значущою після 24 лютого 2022 року. Саме наші друзі з Польщі першими відгукнулися та надали допомогу. І це дорогого варте. Польща – більше ніж стратегічний партнер, більше, ніж добрий сусід, – це справжній друг і союзник.

Переконані, що  ми і далі разом будемо рухатись до спільного майбутнього у європейській спільноті, будемо розвивати науку та збагачувати культуру. Хай живе Польща! Zwycięstwo będzie nasze! Dziękuję za wsparcie! Niech żyje Polska!”

Вам буде цікаво