День науки в Україні

20 травня 2022 року з ініціативи Міністерства освіти і науки України відбувся онлайн-захід, присвячений Дню науки в Україні, який відзначаємо 21 травня. Участь у науковому заході взяли проректор з наукової роботи Микола Пантюк та начальниця науково-дослідного сектору Леся Перхун. У межах конференції учасники обговорили проблеми сучасної науки в період воєнного стану та вплив підтримки міжнародних спільнот.

Метою заходу було підвищити усвідомлення громадськістю в Україні користь науки в такий непростий для України час, можливості взаємодії між наукою, державою та бізнесом, зосередити увагу на здобутках і досягненнях науки під час військової агресії рф, актуалізувати нові виклики та завдання для сучасної науки.

Захід відкрив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. З вітальним словом виступили: Президент Національної академії наук України Анатолій Загородній; заступник Міністра освіти і науки України Олексій Шкуратов, виконавчий директор Національного фонду досліджень України Ольга Полоцька; інші представники МОН та провідні вчені України. Модератор – генеральний директор директорату науки та інновацій МОН Ігор Таранов.

Під час конференції були представлені здобутки та досягнення молодих учених, окреслені перспективи інноваційного й технологічного розвитку для здобуття перемоги та відновлення України.

Вам буде цікаво