Меню

«

»

День матері на факультеті початкової та мистецької освіти

10 травня 2018 року на факультеті початкової та мистецької освіти традиційно відбулося свято з нагоди Дня матері.
«Мати… Найдорожча для кожного з нас людина на землі. Любов до неї святинею входить у серце. Мати не тільки дає життя, ночей недосипає, щоб росло дитя здоровим, життєрадісним і щасливим. Вона – той найживучіший корінь, що передає людині мудрість, духовне багатство народу, його самосвідомість…». Такі слова звучали з уст студентів факультету. Свято навіяло чимало приємних і сумних спогадів, які огорнули серця викладачів та студентів.
Ведучими урочистого заходу були Ольга Штангрет і Тетяна Лапунька. Нікого не залишив байдужим вірш, який продекламувала Галина Кулявець. Защеміли серця присутніх, коли полинули пісні, присвячені найдорожчій людині, у виконанні талановитих студентів – Анни-Марії Василенко, Оксани Стадник, Марії Коломейко.
На завершення свята декан факультету доцент Іван Кутняк закликав пам’ятати про мамину ласку, турботу повсякчас, щоб не сталося так, як говорив поет: «Небо під крилами, землю під п’ятами, пісню, словами новими полатану, Мамину зірку над шляхом вночі ми не цінуємо, поки не втратимо».