День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Сьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір України, тим бійцям, котрі сьогодні демонструють усьому світу свою здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям, які потерпають від свавілля терористів. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Тож бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми, як єдиний великий народ, зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України. Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у Ваших домівках. Бажаю всім порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!

Ректор професор Валентина БОДАК

 

Вам буде цікаво