День Героїв Небесної Сотні

Для вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян Указом Президента України 20 лютого встановлено День Героїв Небесної Сотні.

Українські Ангели полягли за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Своєю мужністю українці довели, що від кожного з нас залежить те, у якій країні ми житимемо, що немає нічого більш дієвого, як єдність та згуртованість народу навколо поставленої мети.

Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наші дух та віру в краще майбутнє.

Керівництво та адміністрація університету на чолі з т.в.о. ректора професором Миколою Пантюком вшанували подвиг учасників Революції Гідності, поклавши квіти та запаливши лампадки до підніжжя пам’ятного знака – лебедя, якого на лету пронизує куля снайпера, у сквері імені Героїв Небесної Сотні.

Слава Україні! Героям слава!

Вам буде цікаво