День біолога-першокурсника на біолого-природничому факультеті

7 липня 2021 року на біолого-природничому факультеті проведено «День біолога-першокурсника» для студентів академічних груп БХ-11Б та Б-12Б. Захід відбувся у художньо-меморіальному комплексі «Стежка Івана Франка», що є структурою Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі». Ініціатором його проведення виступила деканка факультету доцентка Світлана Волошанська. Організували і провели захід керівники навчально-польової практики, яку в цей час проходять першокурсники, доценти Василь Стахів і Ярослава Павлишак, а також кураторка академічних груп викладачка Оксана Лупак.

Після закінчення навчальних занять, у межах програми практики було підбито підсумки першого року навчання біологів в університеті. Студенти згадували, що спонукало їх до вибору майбутньої професії і закладу вищої освіти. Кожен першокурсник розповів цікаві факти про свою малу батьківщину – рідне село чи місто. Модератори заходу зробили аналіз діяльності здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у різних сферах студентського життя протягом першого року навчання на біолого-природничому факультеті.

Заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент Василь Стахів вручив біологам-першокурсникам грамоти за відповідні заслуги. Насамкінець викладачі побажали студентам подальших успіхів та здобутків як у навчанні, так і у громадському житті університету.

Шановні першокурсники, позаду – успішний старт на шляху до обраної професії, а попереду – ще багато вершин, які потрібно підкорити. Тому бажаємо Вам здоров’я, незламної сили духу, наполегливості й невичерпної юнацької енергії для продовження формування Вас як особистості й майбутнього фахівця у колі учасників освітнього процесу в Дрогобицькому університеті!

Оксана ЛУПАК,

кураторка академічних груп БХ-11 Б та Б-12 Б