Дебют першокурсників на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

11 травня 2023 року на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулося традиційне для студентства свято – конкурс-огляд талантів першокурсників «Дебют».

Зазвичай, це свято проводиться в перші місяці навчання, але збройна агресія росії вносить свої корективи і перебування студентів на дистанційному навчання змістило проведення конкурсу.

Цього року в конкурсі взяли участь представники п’яти академічних груп та збірна команда першокурсників. Ведучими свята були студенти ІІІ курсу Христина Думʼяк і Михайло Стецюк, які ознайомили учасників та журі з правилами конкурсу. У програмі були представлені: танцювальний номер, виконання пісень, декламація віршів і КВН.

Насичена програма змусила журі добре попрацювати під час визначення переможців. За результатами конкурсу призові місця отримали: збірна команда І курсу за танцювальний номер, студенти групи КН-106Б за КВН та дует сестер Валентини й Адріани Янів (група МН-107).

Щиро дякуємо студентському активу за організацію конкурсу, а студентам-першокурсникам за участь. Бажаємо перемоги на загальноуніверситетському конкурсі!!!