Дебют першокурсників факультету початкової освіти та мистецтва

Яскраво, енергійно, дружньо і креативно – саме так 10 жовтня 2023 року в актовій залі ДДПУ ім. Івана Франка, пройшов  «Дебют першокурсників» факультету початкової освіти та мистецтва. Це свято, до якого готуються, з нетерпінням очікують і довго згадують наші студенти. Команди першокурсників 4-х спеціальностей змагалися у трьох номінаціях та боролися за першість серед представлених 3-х команд.

Першість у номінації «Найкраща пісня» належить студентці І курсу спеціальності «Середня освіта (музичне мистецтво) – Єлизаветі Кушнір (група МЗ-2325Б)

Першість у номінації «Найкращий танець»  розділили студенти двох репрезентованих на конкурсі груп спеціальностей «Початкова освіта» та «Хореографія».

Номінація «Поетична декламація вірша» –  першість отримала студентка І курсу спеціальності «Початкова освіта» – Тетяна Дяківнич (група ПО-2327Б1)

Виступи команд оцінювало журі до складу якого входили доценти факультету початкової освіти та мистецтва: Вікторія Полюга, Оксана Жигайло, Ольга Мартинів,  Соломія Ілляш,  та представники студентського самоврядування:  Вікторія Костирко та Христина Новікова – студентський декан.

За результатами творчого конкурсу І місце присвоєно конкурсантам групи «Music Mix» спеціальність «Середня освіта (музичне мистецтво)»; ІІ місце посіла команда студентів спеціальностей «Початкова освіта» та «Хореографія» (куратори: доц. Анна Огар та доц. Петро Фриз); ІІІ місце присвоєно учасникам команди спеціальностей «Початкова освіта» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація» (куратор доц. Світлана Луців).

Усі учасники показали неабияку підготовку, креативність, згуртованість, жагу до перемоги і результат натхненних тренувань – ось що забезпечило високий рівень виступів команд і подарувало усім глядачам можливість насолодитися, без перебільшення, дивовижним шоу!

Це було неймовірно! Пишаємось нашими талановитим першокурсниками і дякуємо всім причетним до організації події!