Дебют першокурсників – 2023

18 травня 2023 року в Народному домі імені Івана Франка відбулася фінальна частина огляду-конкурсу художньої самодіяльності перших курсів «Дебют», в якому взяли участь представники всіх факультетів.

Захід традиційно організовує профком студентів і студентське самоврядування. Організатор конкурсу голова профкому студентів Ігор Гівчак, вітаючи першокурсників, відзначив, що саме «Дебют» дає можливість розкрити власні таланти та здібності, які знадобляться у майбутній вчительській професії.

Першокурсники дотримувалися всіх критеріїв, вказаних у Положенні, у якому передбачено виконання танцю, пісні, гри на музичних інструментах, декламації вірша, постановки драматичної сценки, оригінального жанру та гумористичного жанру КВН або Stand-up.

Склад журі: голова профкому студентів Ігор Гівчак; голова студентського ректорату Іван Мацібоко; начальник відділу інформаційної діяльності та молодіжної політики Володимир Думич; художня керівниця заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина» Світлана Майданик; художній керівник народного ансамблю народної музики «Джерела Карпат» Василь Клепач; викладачка-методистка Дрогобицького музичного фахового коледжу ім. Василя Барвінського Наталія Цехмейстер; переможець загальноуніверситетського конкурсу читців поезій Тараса Шевченка, чемпіон XXVІІ фестивалю команд  КВН Андрій Кіселичник.

За підсумками огляду-конкурсу місця розподілилися так:

ІV місце розділили між собою першокурсники факультетів фізики, математики, економіки та інноваційних технологій і здоров’я людини та природничих наук;

ІІІ місце вибороли першокурсники факультету історії, педагогіки та психології;

ІІ місце за дебютантами факультету початкової освіти та мистецтва.

Переможцями огляду-конкурсу художньої самодіяльності перших курсів «Дебют» стали першокурсники факультету української та іноземної філології.

Грамотами також були нагородженні першокурсники за перемогу в окремих жанрах.

Під час заходу був проведений конкурс на знання української пісні, де було розіграно 30 призів із логотипом університету.

Організатори огляду-конкурсу художньої самодіяльності перших курсів «Дебют» висловлюють щиру подяку студентському активові, який долучився до організації заходу і підготовки дебютантів, ведучим Василеві Ростоцькому та Ользі Клисі, котрі чудово впоралися зі своїми обов’язками, а також усім першокурсникам, які продемонстрували свої таланти.