Цифрові інструменти Google для освіти

10 листопада 2022р. доц. Наталія Винницька та студенти 4 курсу факультету початкової освіти та мистецтв прийняли участь у онлайн-конференції  «Цифрові інструменти Google для освіти», яка відбулась в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України, де брали активну участь у навчальних сесіях.

За підсумками конференції відбувся науково-практичний семінар «Цифрові інструменти Google для освіти», модератор Наталія Винницька.

Учасники семінару обговорили перевагами обʼєднаної системи Workspace для української освіти, розглянули різні кейси з досвіду застосування Google Workspace for Education, практично продемонстрували можливості цифрових інструментів Google для різних освітніх ситуацій, зокрема створення електронного портфоліо вчителя Google Sites.